Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire gond, ha kicsit lejt...

Mennyire gond, ha kicsit lejt az akvárium állvány?

Figyelt kérdés

Így néz ki, a padló egyenlőtlensége miatt:


[link]


2013. ápr. 1. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Működés szempontjából nem probléma, vizuálisan viszont ront a látványon, én a szekrény vagy amin van a lábain korrigálnék, ha ez nem lehetséges akkor az akvárium vízszint feletti részét körbe tekerném bevásárló központokban is kapható fekete szövet szalaggal.
2013. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ó, köszi :)

Igazából nem látszik, csak ha oldalról nézünk bele(mint a képen), de nem szembetűnő.

2013. ápr. 1. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha oldalról ilyen akkor nem olyan nagy probléma, viszont ha esetleg vannak páncélos harcsák(turkálók) akkor ők vízszintbe hozzák a talajt, tehát idővel elől sokkal több ajzat lesz mint hátul, ha hátrafelé lejt az akvárium akkor fordítva.
2013. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Red cherry-k vannak, azok is vízszintbe hozzák a talajt?
2013. ápr. 1. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Azok nem, csak a talajlakó halak.
2013. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Joci minden hasznosat elmondott. én csak kiegészíteném azzal, hogy így jóval nagyobb terhelés éri a frontüveget, mint amire tervezték...én elég parás vagyok szóval vagy kiszintezném az egészet vagy üvegessel rakatnék merevítéseket a frontüvegemre vagy inkább egy plusz réteget vagy nem tudom a lényeg, hogy megerősíteném...de én tényleg mindent túl aggódok szóval lehet teljesen feleslegesen rendeznék ekkora hajcihőt körülötte :D
2013. ápr. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Maga a lejtés nem gond, nálunk is hasonló a helyzet, de itt eleve a padló (panel) ilyen csodásan megalkotott.
2013. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nálunk is a padló miatt van ez a lejtés, az állvánnyal semmi gond, ha nincs gond, akkor hagyom, majd kiszintezem valamikor.

Köszi.

2013. ápr. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!