Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elromlotr, vagy csak kikapcsol...

Elromlotr, vagy csak kikapcsolt? Sos

Figyelt kérdés
Ma vettem egy új fűtőt, és minden jó volt, lehetett érezni, hogy melegebb a víz. De most kitúrta az egyik halam a növényt, vissza akartam rakni és éreztem hogy hideg a víz, és a jelzö sem világít, hogy fűtene. Ki-be kapcsol, azt mondták, de akkor a lámpa sem ég, vagy hogy van?
2013. ápr. 2. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel termosztát van benne,csak akkor kapcsol be,ha a víz a beállított hőmérséklet alá hűl. (milyen típusú?)
2013. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rakj a vízbe hőmérőt. Nem is értem, hogy tartasz benne halakat ha még azt sem tudod hány fokos a vized.
2013. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lámpája a fűtőszállal együtt kapcsolódik ki-be.

A lámpa csak egy jelzőfény, hogy lásd mikor fűt éppen.


A tetején van egy tekerő, amivel be tudod állítani a kívánt hőfokot, följebb, vagy lejjebb tekerni.


De kell betenni egy hőmérőt a vízbe, az üveg hőmérők elég pontosak. És ahhoz mérten kell beállítani a fűtést. Ha nem elég, akkor picit feljebb tekered.


Nálam az egyik fűtő 22 fokra van állítva és űgy fűti fel 26 fokra a vizet, de vettem egy digitális hőmérőt, beraktam a vízbe, most az mutatja a frankót. Szerintem a digitális hőmérő az klassz, mert könnyű leolvasni még messziről is. Kb 2ezer Ft, csak ez elemes. Persze az üveg hőmérőbe nem kell elem, az tartósabb. Van olyanom is, csak most próbából vettem egy digitálisat is.

2013. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. Képzeld el, hogy van, csak mindig 30 fok felett mutatja az értéket, a boltban meg nincs már 2,5 hete. Rendelni meg hülyeség lenne egy 400 ft-s hőmérőt, amiért fizetni kell még plusz 1000 ft-t a szállításért..


Hable: amikor beleraktam, kívülről is lehetett érezni, az akvárium üvegén, hogy meleg. Most sem világít, pedig 24 fokra van állítva, és hideeg. Csak akkor világít, ha nagyobb hőfokra állìtom. Ès nem fűt pedig hideg..

2013. ápr. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!