Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit lehet kezdeni az olyan...

Mit lehet kezdeni az olyan csigapetékkel, amik nem kelnek ki édesvízben?

Figyelt kérdés

Itt most elsősorban a süncsiga, és a zebracsiga petéire gondolok. Mindenhova lerakják, üvegre, vasfára, növényekre, és nehéz őket eltávolítani. A vasfát kiszedni meg nem akarom havonta, ha nem muszáj, lesikálni.

Bár úgy tudom, hogy még lesikálni is nehéz róla.


Van erre valami jó módszer? Nem eszi meg valami? Pl garnélák? Fontos lenne, mert kezd zavaróan sok lenni belőle.


Válaszaitok előre is köszönöm.



2013. ápr. 3. 19:00
 1/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Szerintem a botiák megeszik, de nem vagyok benne biztos.
2013. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És valami más megoldás esetleg? Sajnos túl kicsi az akváriumom botiákhoz, arról nem is beszélve, hogy ők elvileg a nagy csigákra is veszélyesek. :)
2013. ápr. 3. 19:36
 3/5 anonim válasza:
Nézz utána, de szerintem a Helena csigaevő csigák megeszik a petéket. Nálam mindent megesznek, ami lassabb náluk.
2013. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy a petéket megennék, de sajnos a zebracsigát is. :)

Szóval ez nem jó ötlet. De az ért köszi a választ.

2013. ápr. 5. 15:25
 5/5 anonim válasza:
Igen, ez eszembe is jutott utána, hogy írtam :), állítólag vannak akiknél megférnek egymás mellett a Helenák és a Zebracsigák de túl nagy a kockázat :) (utolsó válaszadó)
2013. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!