Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Haldoklik a halam miként...

Haldoklik a halam miként enyhítsek a szenvedésein?

Figyelt kérdés
Borzasztó látni szegénykémet. 3 éve van nálunk az én gyönyörű bettám és úgy látszik eljött az ideje. Csak bebújik valahová vagy fekszik az aljzaton. Ma már szinte alig evett. A szeme hályogos és alig bír felúszni a felszínre. Nagyon jó helyen van, aksi 120 liter, sok növény, 26 fok, külső belő szűrő van, szóval ezzel nem lehet gond. Szerintem öreg, de sajnos nem tud meghalni egyszerűen. Mit csináljak? Hogyan tudnám "kíméletesen" meghozni neki a megpihenést? Nagyon a szívemhez nőtt az én Lulu bettám. Ja és ha kivettem az aksiból öntsek bele metilin kéket vagy valamit? Más halaim is vannak.
2013. ápr. 5. 13:08
 1/3 _.-Akv-._ ***** válasza:
Fagyassz le vizet, és mikor már épp van benne annyi felolvadt víz amibe belefér a hal, dobd bele.
2013. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:-( Köszönöm a válaszod. És így azonnal meghal gondolom. Öntsek metilin kéket az aksiba?
2013. ápr. 5. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki akvot, hogyha kegyesebb halat szeretnél, akkor először szegfűszegolajas vízbe tedd pár percre, mert az elkábítja, és utána rakd a jégbe, hogy annyira ne fájjon neki a hősokk.
2013. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!