Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó módszer a guppik elszaporod...

Jó módszer a guppik elszaporodásának megakadályozására?

Figyelt kérdés
Sok guppim van és nincs hova tennem,vagy akinek adjam(ne mondjátok,hogy vigyem vissza a boltba),ezért gondoltam arra,hogy az újszülött guppikat lefagyasztom(meghalnak) és odaadom a garnéláknak vacsorára.Jó ötlet?

2013. ápr. 5. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha megeszik akkor jó csak én kicsit állat kínzásnak érzem
2013. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ez rohadt nagy mocsokság, inkább vidd ki a Margitszigetre. Ott jól eléldegélnek
2013. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de a lefagyasztás az nem kínzás,mert ezek a halak amúgyis hibernálnak a természetben,ezért ha a fagyasztóba teszem egy kis vízzel együtt,először hibernálni kezdenek,azt már 'észre sem veszik,hogy meghaltak'
2013. ápr. 6. 07:56
 4/4 Anolisz válasza:
Pontosan, ez a leghumánusabb módszer szerintem. Jobb mint kidobni a napra vagy megetetni a macskával.
2013. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!