Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40 literes akváriumba milyen...

40 literes akváriumba milyen halakat javasoltok?

Figyelt kérdés

Ami eddig volt nekem az neon hal, guppy és molly illetve cifra aranyhal. Egy külön akváriumban cifra aranyhalam 9 évig élt, a többi viszont fajtájuknal fogva max 2 évig. Természetsen nem tartottam a hideg tavi aranyhalat együtt a trópusi kishalakkal. Most sajnos egyik sem él már és az aranyhalas akvárium sincs meg, csak a 40 literes.


Szeretném megkérdezni, ti milyen halakat tudnátok nekem javasolni? 40 literes, jól berendezett akváriumom van, 3 növénnyel, lent kis kavicsokkal, illetve dekorációs elemekkel ahol el tudnak bújnia halak, levegőztető, valami hasonló mint ez csak az enyémben nincs fa, hanem kagyló, híd és épület rom díszítőelem.


[link]


 


Amire jelenleg nekem szükségem lenne az kishal, olyasmire ami szívós és kb 2 vagy 3 évig él maximum. Miket tudtok nekem javasolni?


2013. ápr. 5. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezeknek jó a méret, valamelyikből egy kis csapat(kezdőknek az Endler-guppi, csak hímek): [link] De ami halaid eddig voltak, nem valók ilyen kicsi akváriumba, csoda, hogy az az aranyhal ennyi ideig elvegetált.

2013. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezeket a kisméretű sügéreket tarthatod a 40 literesben.

2013. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tarthatsz benne:


1 db hím bettát.

2 db Törpe szívóharcsát

3 db Párduccsíkot

2 db Guppit

2013. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!