Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy nap mennyi időt kell...

Anolisz kérdése:

Egy nap mennyi időt kell mennie egy belső szűrőnek?

Figyelt kérdés
Egy 54 literes és egy 80 literes akváriumban egy nap hány órát kell mennie a belső szűrőnek ha csak az van benne?

#akvárium #szűrő #halak #napi időtartam
2013. ápr. 6. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Éjjel-Nappal megállás nélkül
2013. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0-24 vagy meghalnak a szűrőbacik.
2013. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 izomszörp ***** válasza:
Non stop üzemelnie kell.
2013. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már elég régóta használom ezeket a szűrőket és eddig úgy volt, hogy éjszaka nem mentek nem tudom a szűrőbacik miben vannak de a szűrő belsejében ilyen szivacsos háló szerűség van... azon lennének (voltak) a bacik? Szóval msot valószínüleg már meghaltak? Vegyek új hálót(szivacsot) vagy mi tegyek?
2013. ápr. 6. 16:04
 5/10 A kérdező kommentje:
És ezt hogy kell takarítani? nekem két Aquael FAN 1 tipusú szűrőim vannak. Azokban azt az a szivacs mindig megfogta a szutykot és azt csak leöblítettem róla. Ez helytelen módszer? Vagy vanna kegyáltalán bacik azon a szivacson?
2013. ápr. 6. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Helytelen. Tilos lekapcsolni, és úgy kell tisztítani, hogy az aki leengedett vizében párszor óvatosan kinyomkodod.
2013. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor az összes szutykot vissza nyomon az akváriumba.
2013. ápr. 6. 20:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja jó msot már látom bocsi csak rosszul olvastam el a kérdést.
2013. ápr. 6. 22:32
 9/10 YourDestiny ***** válasza:
Az összes trutyit nem is szabad kimosni a szűrőszivacsból, csak annyit, amennyit nagyon muszáj. A működés folyamatos, néha egy fél órás leállás nem gond, de ne legyen rendszeres.
2013. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bamboochatheone ***** válasza:
Kb 24 órát kell mennie egy nap.
2013. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!