Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat raknátok 54...

Milyen halakat raknátok 54 literbe?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha összeállításokat írnátok. Pl:


-8 db Bálna

-5 db Cápa

Most csak írtam valamit...:D Még kezdő vagyok.

Válaszokat várom!


19/F


2013. ápr. 7. 11:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és Diversa akvárium, ahhoz tartozó szűrő, vízmelegítő hőmérővel is , 3 növény van, kavicsok, egy ilyen ,,farönk". Meg mondták,hogy álljon 4 hétig hal nélkül. Már 4,5 hete áll. Holnap mennék halat venni.
2013. ápr. 7. 11:17
 2/7 anonim válasza:
53%
Nekem egy pár guppim volt. :d Olyan 7-8. Utána örült mód elkezdtek szaporodni, így kinőtték az akit. De volt már 2 aranyhalam is. Ez volt legelőször.
2013. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyenekre gondolsz? Mehet pl. 10-12 ezekből(nano halak):


[link]


VAGY

Esetleg 6-7 hím szivárványos guppi

2013. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja mivel kezdő vagy, ezek közül(nano halak), ajánlanám az endler guppit, amanda lazacot, boraras urophthalmoides-t.
2013. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8-10 nanohalat raknék bele garnélákkal.
2013. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mrhadam válasza:
Nekem 54L-be csak egy hím Betta volt egy algázóharcsával meg 4darab páncélosharcsával először aztán később egyik ismerősömtől kaptam 4 neonhalat Betta egyszer sem bántotta őket. Én se vagyok egy nagyon tapasztalt akvarista de én is a nano halakat ajánlanám. Esetleg [link] oldalon utánna tudsz olvasni meik halnak mekkora akvárium kell.
2013. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

54l-be jó társítás lehet esetleg 4-5 szivárványos guppi hím, és melléjük 5db törpe páncélosharcsa.


De lehet akár a már említett nanohalakból egy 7-8 fős csapatot betenni, melléjük pedig szintén törpe páncélosharcsákat.


A törpe páncélosharcsák helyett lehet törpe szívóharcsákat tenni a guppik mellé.

2013. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!