Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez igy jo lesz?

Ez igy jo lesz?

Figyelt kérdés

10 szivarvanyos guppi

4 pancelos harcsa

Mit ajanlotok melle? Milyen novenyt? Mekkora kavicsot? Milyen szurot?

112 literes akvarium.



2013. ápr. 7. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Minimum 6 páncélosharcsa kéne, mert csapathalak.

A növény a világítástól függ.

Aljzat ami neked tetszik, csak ne festettet. Én a lávakövet szeretem.

Szűrő: Tetratec ex 700, vagy egy DIY külső, minimum 700 l/h -s vízpumpával.

2013. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is 112esem van, így

finom kvarchomok aljzat+jbl táptalaj

hydor crystal 4 - belső szűrő

eheim classic 2215 (1 liter szivacs, 2 liter siporax, a maradék helyen perlon) - külső szűrő

2*24 watt világítás

anubias, gömbalga, vallisneria americana, hólyagos vízikehely, éredes tócsagaz, kanadai átokhínár és vízi hortenzia

5 serpalazac (6 volt de egyikük elpusztult vörös szúnyoglárva okozta bélgyulladásban, szal veszek majd még néhányat hozzájuk és többet nem kapnak vörös szúnyit az ziher -.- te se etess semmilyen formában ha jót akarsz nekik...)

3 szivárványos guppi (többen voltak de számomra rejtélyes körülmények között elpusztult a többi...erről már írtam is ki kérdést nemrég, ahol senki nem tudott támpontot adni, hogy mi lehetett az ok szóval nem merek többet ide hozni, nehogy ők is így járjanak...ma merült fel bennem a bélgyulladás lehetősége, de ők nem voltak megpufulva ahogy a serpa (nem hasvízkórosan folt ő se pufulva, ne értse félre senki...alaposan megvizsgáltam! mondjuk boncolni nem boncoltam :S) hanem csak páff egyik napról a másikra...szóval továbbra sincs ötletem -.-)

2 sziámi algázó

1 kambodzsai algázó

1 snowflake-nek tűnő ancistrus hím

most gondolkozok valami középső-felső rétegben úszó halfajta beszerzésén, mert így elég kopár a felső szint...

2013. ápr. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!