Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Görögországban, milyen tengeri...

Görögországban, milyen tengeri állat NEM VÉDETT, és ehető?

Figyelt kérdés
A kagylókat ismerem, polipokat is, de halakra gondoltam!

2013. ápr. 7. 20:25
 1/2 anonarc válasza:

Tavaly partról horgszátunk, hát nem volt egy nagy élmény.. sneciző de tényleg sneciző! Horoggal lehet féltenyérnyi vajhalakat fogni mólókról, (ami egyébként finom) csontival, gilisztával, kenyérrel, nagyobbakat a helyiek úgy fognak hogy vagy 30! horgot felkötnek az előkére mint az orvhalászok és egy másnapos kenyérbelet azzal körbetekernek ezt jó messzire bedobják valami nagy úszóval meg súllyal hogy bent lebegjen, úgy már fognak tenyérnyieket. A normális méretű halakhoz viszont csónakkal kell bemenni a mély vizekre, az viszont már engedélyköteles. Ja és tájékozódj a mérgező és a szúrós és mérgező halakkal kapcsolatban, mert olyat is foghatsz és ha megszúr életveszélyes!


Ha beszélsz egy két vendéglőssel egyébként biztos vagyok benne hogy egy kis óradíjért cserébe szívesen bevisznek horgászni.

2013. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy lemegyek szemüveggel meg pipával, és szigonyozok!
2013. ápr. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!