Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Örököltem egy 300 literes...

Örököltem egy 300 literes akváriumot. Halakkal kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Szeretnék bele venni pár halat, de ilyen nagy akváriummal még nem volt dolgom. Összeírnátok nekem egy listát, hogy milyen halakat/miből mennyit vegyek kb,? Hogy kényelmesen elférjenek, ne legyen zsúfolt és persze, hogy egymással "kompatibilis" halakat rakjak össze.Utolsó sorban még az is érdekelne, hogy mennyire jön ki a halak árának összege sacc/kb. Köszi előre is:)
2013. ápr. 7. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez rengeteg lenne leírni, és egyszerűbb ha használnád a googlet.

Csak be íród hogy akváriumi halak és kiad egy csomót. Csak el kell olvasnod hogy melyik halnak milyen igényei vannak, kikkel lehet párosítani és mekkora hely kell nekik..

jó böngészést.

2013. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt teszem közben. De ha esetleg valakinek vannak saját tapasztalatai/ ötletei, írja le kérem. :)
2013. ápr. 7. 23:11
 3/12 bamboochatheone ***** válasza:
Szűrő típusa?
2013. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sera külső szűrő, 3 lépcsős.
2013. ápr. 7. 23:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Én raknék bele rengeteg sok nano halat. Még 100 db is mehetne, de az rohadt nagy pénz lenne, tekinve, hogy elég ritkák ezek a halak.

[link]

2013. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy vennék bele zöld gömbhalakat. Elég érdekes halak. Abból keveset lehetne, és brakkvíziek.
2013. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én szerintem pontylazacokat raknék bele, sziámi algázókkal és egy anci párral.

bé verzió az aranyhalas aki lenne, mert nekem az is tetszik :)

2013. ápr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sanyi11111 válasza:
Szerintem,mivel nincs sok tapasztalatod,mindenképp könnyen tartható nem túl érzékeny halakkal kezdj.ekkora helyen van sok lehetőség.neon,tét rák,elevenszulok.ha jó a Szűröd megprobalkozhatsz vitorlás okkal is,de ok mar érzékenyebbek kicsit a vízre.en személy szerint tennék bele 20-25 neont,4-6 vitorlást,2-4 algaevot.
2013. ápr. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tuti gyöngygurámit raknék bele, 1 nagy csapat 4-5 centis rajhallal (részemről vagy ékfoltos razbórával vagy izzófényű pontylazaccal) és egy marék párduccsíkkal.


Az aranyhalat én két dolog miatt tartom macerásnak: bivalyerős szűrés kell nekik és csak a hasonlóan béna aranyhalakkal kompatibilisek.

2013. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az jó lenne a murénámnak:

[link]

2013. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!