Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek? (Guppik)

Mit tegyek? (Guppik)

Figyelt kérdés
Megszülettek a kisguppiaim, áttettem őket a szülőszobába, a tetejére pedig húztam egy harisnyát mivel kifértek volna rajta a kishalat, kérdés : hogy etessem őket?Mivel?( van lemezes guppikajám, ha azt apróra morzsolom akkor jó?)

2013. ápr. 8. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:

ilyen maga a szülőszobám: [link]


és ilyen a teteje amire húztam harisnyát: [link]

2013. ápr. 8. 16:06
 2/7 A kérdező kommentje:

bocs, az előző linkek hibásak itt vannak a jók:

szóval ilyen a szülőszobám: [link]


és ilyen a teteje amire harisnyát húztam: [link]

2013. ápr. 8. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Morzsold össze, és jó lesz nekik.
2013. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Morzsolt lemezes jó lesz nekik később meg megpróbálkozhatsz fagyasztottal. Egyszerre csak keveset adj nekik mert az apró kaja hamar lesüllyed és koszolhatja a vizet.
2013. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és akkor minden kajáltatás elött ki kell vennem a szülőszobát,le kell vennem a tetejét és kaját adni nekik, még egy kérdés, van szülőszobába való levegőztető, az kb mennyibe kerül? mert akkor vennék egy olyat, és akkor a szülőszoba teteje kiérne a vízből és akkor könnyebb lenne etetni, mármint nem lenne ilyen macerás.
2013. ápr. 8. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lehetőleg a szülőszobát víz alatt tartanám azért hogy tudjon benne valamennyire cserélődni a víz, ha nem lenne víz alatt a teteje akkor meg ugye "be állna" a víz az meg nem túl szerencsés. Tehát szerintem marad a tető levétel, sajnos ennek a szülőszoba fajtának ez a hátránya. Jó hír hogy nagyjából 1hónap elteltével össze engedheted őket a többi hallal.
2013. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért sikerült megoldani hogy valamennyire legyen viz alatt, hogy cserélődhessen benne a víz, a kajáltatás meg kicsit macerás, de nem gáz, megéri :)
2013. ápr. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!