Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kubai kékrák (Procambarus...

Kubai kékrák (Procambarus alleni) hány fokos víz kell neki?

Figyelt kérdés
Családi házban lakunk, és a tetőtér az enyém, így itt szeretném tartani. Nyáron elég meleg van(sajnos). Olvastam, hogy 20-28 fok közötti vizet szereti. 25 literes (mirabello) szettes akváriumom van, amibe 1 et szeretnék tartani. :) Nézegettem hűtőket 17000forint körül, de nem tudom, hogy beépíthető e ebbe a szettes akváriumba, és hogyan működik? Le áll amint elérte azt a hőfokot, vagy pörög tovább, és hűti a vizet? köszi a segítséget :)

2013. ápr. 8. 22:23
 1/1 Platypus ***** válasza:

El kéne döntened, hogy kubai, vagy Procambarus alenii rákot szeretnél, mert a kettő nem ugyanaz. Boltokban csak aleniit árulnak(sokszor kubai néven) ami a floridai kék rák, és 25 fok fölött már nem szereti a vizet. 25 literes akvárium mindkettőnek nagyon kicsi. És minden más ráknak is. Garnélákak megfelelő ez a méret, csak ők a meleget nem szeretik igazán.


[link]

2013. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!