Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűnhetett 40 hal egy...

Hova tűnhetett 40 hal egy éjszaka alatt egy kerti tóból?

Figyelt kérdés
Kerti tóból elkezdtek kidögleni a halak, nem tudom, ezt sem értem miért. Még januárban fenn volt az összes hal, idén télen későn mentek le, ezért is néhány hal megdöglött. De a többi egyik napról a másikra eltűnt (kb. 40 hal). Most elkezdtük takarítás céljából leengedni a tavat és nincs benne egy hal se. A környékünkön nincs annyi macska, ami egyszerre 40 halat meg bírna enni. A hal tetemek pedig feljönnének a víz színére, szóval mi a fene történt?

2013. ápr. 13. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem laknak véletlenül a közelben cigányok?
2013. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valaki lehet, hogy megéhezett a környéken. :)


Viccet félretéve, mostanság már mindent visznek, ami nincs lebetonozva.

2013. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

egyik ismerősünknél a róka egy éjszaka alatt kihalászott 20 aranyhalat.

onnan tudjuk, hogy a róka volt, mert utána látták már. az sem hagyott vissza semmi nyomot.

2013. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kutya, macska is lehetett. vagy görényféle. Bár embert sem vetem el, aki olyan az kiszedi a tóból is.
2013. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz cigánynak lenni *legyint* A szomszéd részeges csürhe meditál azon egy ideje, hogy hogy kéne kipecázni a halainkat a tóból...


Esetleg valami gázlómadarat nem láttál a közelben?

2013. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most nézem pont előttem írták, ha kisebbek a halak gólyák is lehettek, az idén elég hidegbe jöttek nálunk még ebbe a március végi hóba és nincs nekik mit enni az elhúzódó hideg miatt.
2013. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném, Budapesten élek, ott annyira nincs gólya. Meg különben is 40 halat egyszerre!? De azért köszönöm!
2013. ápr. 13. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor ősszel le mennek a halak és akkor döglenek meg azok már már nem jönnek fel mert elbomlanak!
2013. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy dagadt macska.
2013. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hable xD
2013. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!