Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Horgaszni keszulok es ponty,...

Horgaszni keszulok es ponty, karasz, keszeg a cel egy banyatoban amit nem horgasznak. Par tanacsra lenne szuksegem!?

Figyelt kérdés
Vasarnap reggel 7re keszulok horgaszni menni es ugye meg tavasz van hideg a viz es szuksegem lenne tanacsra. A to egy atlag 4-5meter mely banyato. Pony, karasz, keszegek cel es eleg nagy vizgeruletrol van szo, de nincsen horgaszva. Milyen szereleket ajanlanatok illetve csalit?milyen messze keresem a halakat ebben az evszakban illetve melyik viz retegben? Milyen izeket hasznaljak? 2 fenekezo es egy uszos botot szeretnek bevinni a max tavolsag ahova eltudok dobni az olyan 40m a to kozepen van egy zatyony ahol kb 1m mely a viz. A to szelen vannak oblok, ahol vannak nadas, vizinyovenyel benott helyek egy iyenhez keszulok. A to eleg nagy kb 300x500m es L alakja van, ezt nem tudom mennyit szamit. A halak mennyisegerol nem tudok semmit csak annyit h 7eve telepitettek bele 50db ponytot 200karaszt meg 100kis sullot meg keszeget. Remelem ennyi informaciobol tudtok nekem valamit tanacsot adni. Es most vasarnap megyek (21.en) idojaras szempontjabol fontos lehet. Koszi!!

2013. ápr. 15. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ebbe a témába való kérdés!


De amúgy mindenképpen intenzív etetést hogy ott tudd tartani a halakat amik oda keverednek mert mondtad hogy nagy a tó szóval minden halat oda kell vonzani oda rakd be a 2db fenekezőt!

A mélyebb rétegben keresd még a halakat!

Az úszóst mindenképp egy nádas mellé raknám be!

És édes etetőanyagot használnék!

Vegyesen használnék csontit és kukoricát attól függően mivel mit akarsz fogni!

Az úszósra mindenképp csontit ajánlok az egyik fenekezőre kukorica a másikra csonti majd meglátod melyikre kapnak a halak jobban!

Nem tudom le írtam-e mindent ha nem akkor kérdezz még! :)

(Olyan messze dobj hogy tudj is l etetni)

2013. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!