Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elrontottam a talajt kicsit....

Fütyicukor kérdése:

Elrontottam a talajt kicsit. Törpe páncélost akarok majd. De szeretnék sötétebb talajt most vegyek sötétet és belekeverjem? Ilyen szürkés fekete szemcsék vannak benne most olyan van.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Azoknak csak a szemcseméret, meg a szemcse lekerekítettsége számít, a színe nem igazán. Ha nem rikító fehér, akkor mindegy a színe.
2013. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz sötétebb, hogy keversz bele sötétet is, csak tiri-tarka ronda lesz.
2013. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom menyi volt a talaj vagy honnan van, gondolom ha feltetted ezt a kérdést akkor zavar, te fogod nézni hosszú ideig, én szerintem a kevert színű talaj hibának tűnik, jobb az egy színű, ha téged nem zavar és elég apró szemcséjű hogy a harcsák tudjanak túrni akkor hagyd. Ha vizuálisan zavar most javíts rajta inkább amíg nincsenek benne halak.
2013. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hagyom a halak miatt választottam.majd eltakarja a sok zöld.világos de nem fehér.a red moor fa miatt gondoltam sötétebbet.
2013. ápr. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!