Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az aquael...

Fütyicukor kérdése:

Mi a véleményetek az aquael shrimp szett világitásárol? Tényleg hamar bedöglik? Csövet néztem kb 5000ft hozzá.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem bedöglött 3 hónap után
2013. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 YourDestiny ***** válasza:
Igen, 3 hónapot fog bírni. Mintha időzítőre lenne állítva, és bumm. Valami szériahibás. Én amikor rendelni akartam lámpát a nanora, szintén az Aquaelt néztem ki. A bolt azonnal visszajelzett, hogy nem ajánlja, mert az összeset visszaküldik kivétel nélkül. Rá rövid időre ki is lőtték a kínálatból.
2013. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem is érdemes égőt venni???találtam 2300ft ért
2013. ápr. 16. 22:44
 4/12 anonim ***** válasza:

ezeket a világításokat úgy alakították ki, hogy nem lehet kicserélni bennük az "égőt". olyan szinten egybe van építve az egész, hogy nem lehet cserélni. ezért mindig új lámpát kell venni...


mondjuk ezekkel nekem nincs konkrét tapasztalatom mert nekem picivel nagyobb az akváriumom és anyum bettás aksiját is egyedileg raktuk össze...de a fenti dolgokat általában az ilyen szettről szóló kérdéseknél mindig leírják a válaszolók ezen az oldalon :)

2013. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, én a szerencsésebbek közét tartozom, most 11 hónapos a lámpa, és még bírja. De én is hallottam több embertől, hogy 3 hónap és nyekk.


Egyébként itt van jó áron hozzá fénycső: [link]

Ez bele való, nem kell az egész lámpát újra megvenni, csak a fénycsövet cserélni.

2013. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ha nekem kidöglik, én sem ezt fogom venni hozzá, hanem a műanyag lámpába csavarozok egy e27-es foglalatot, a vezeték lesz a régi fénycsőé, és már csak egy 6500K-s kompakt izzó kell. :)
2013. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nincs értelme fényforrást cserélni, mert 5 ezerért veszel egy lámpát, amiben hosszú évekig el fog menni az fénycső.
2013. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
YourDestiny: én is ezért térek át az e27-es foglalatra. :)
2013. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
linkelnél nekem egy jót nanohoz.30litereshez.köszi.
2013. ápr. 17. 12:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes 30l-hez: [link]
2013. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!