Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100 literes akvariumba 8-9 faj?

100 literes akvariumba 8-9 faj?

Figyelt kérdés
Semmi tervem nincs.Csak miert mindig 2-3 fajt tennetek,pedig 1970-es evekben is tobb fajt tettek az akkori nagy halasok. Tarsas aksi.
2013. ápr. 16. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
De lehet hogy azok nem éltek olyan sokáig.
2013. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bamboochatheone ***** válasza:
Mert a halaknak nem csak méretigényük van hanem társas lények. Pár faj magányos de a legtöbb raj vagy csapathal és ezeknek több hely kell így nem fér be a minimális létszámból 8-9 fajta hal.
2013. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges annyira vegyesen összerakni. annyi élőlénynek lehetetlen a normális körülményeket biztosítani...nálam sincs sok halfaj mert nekem így tetszik...szerintem elég hülyén mutat ha egy rakat féle-fajta halat bezsúfolnak az emberek....akkor nem lesz harmónia ami nekem pont, hogy célom lenne :)
2013. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!