Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen bőrbetegség lehet?

Ez milyen bőrbetegség lehet?

Figyelt kérdés

Olvasgattam, de annyi mindent találtam, hogy az nemigaz... Sosem volt beteg halam. A piros fejrészén van egy fehér, kiemelkedőbb folt, magyarul nem a piros színét veszti, hanem valami fehér van a fején.


Mi lehet ez? Élősködő nincs rajta, eszik rendesen, úszkál, viszont sokat pihen, sokszor látom "elbújni".


[link]


[link]



2013. ápr. 18. 21:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, már hallottam/olvastam róla itt is, máshol is. Ezért cserélek gyakrabban kevés vizet, mert ugye nem túl nagy az életterük, és nem akarom, hogy ammónia mérgezésben szenvedjenek. Nem annyira rég óta vannak nálam, még kicsik, de már sokat nőttek ahhoz képest, amekkorák voltak. Ha megtehetem, mindenképpen veszek majd nagyobb akváriumot, csak arra még gyűjteni kell. :)
2013. ápr. 21. 08:25
 12/13 izomszörp ***** válasza:

Értem. :)

De megéri gyűjteni ha a későbbiekben is komolyan gondolod az akvarisztikát :)

2013. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ezen az oldalon találsz információkat a díszhalbetegségekről:

[link]

2013. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!