Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti mit tennétek ekkora akváriu...

Ti mit tennétek ekkora akváriumokkal?

Figyelt kérdés

Van egy 18, és egy 30 literes akváriumom amitől meg szeretnék szabadulni, de nagyon nem megy. Hirdettem már több oldalon, szerintem nem is túl drágán, és semmi. Kezdem feladni azt a reményt h. el tudom adni, de valamit kezdenem kéne velük. Még a 30 literbe pár guppit el tudok képzelni, de a 18 literessel mit csináljak? Ezekbe egyáltalán lehet már élő növényt rakni?

Esetleg tud valaki olyan üvegest, vagy személyt, aki ezeket beszámítaná, és ráfizetéssel kapnék egy nagyobb aksit? Köszi!


2013. ápr. 19. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
én 18 litereset vaterán adtam el egy ezresért. Anno volt benne egy betta, de ma már tudom, hogy nagyon kicsi volt neki...
2013. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is annyiért próbálkozom eladni. :/
2013. ápr. 19. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
A 18 literesből wabi kusát tudnék elképzelni, a 30 literesbe meg nano halakat.
2013. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csejani ***** válasza:
Én a 30 literesben amano garnelat szaporitanek a 18 literesben pedig megpróbálnám felnevelni az ivadekokat akiknek sós víz kell! Nem lenne egyszerű de megpróbálnám! :-)
2013. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt felhasználnám garnélás akvárium kialakításához.

A 30l-esbe Yellow fire-eket raknék, a 18l-esbe meg tigriseket.

Mellettük persze sűrűn növényesítenék, hogy szép egységes legyen.

2013. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sufniban vannak ilyenek. De van nagyobb is. Csak én nem is hirdettem, mert nem érdekel.
2013. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ! :)

Garnélák nagyon nem vonzanak, de még meggondolandó. De a wabi kusának még szerintem utánanézek. :)

Utolsó válaszoló, meg tudnád mondani mekkora a legnagyobb aksid? Érdekelne mert szeretnék nagyobbat.

2013. ápr. 19. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
72 liter
2013. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!