Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szép harcsafaj emberi áron?

Szép harcsafaj emberi áron?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani szép harcsafajokat (páncélost, meg algázót is), ami még megfizethető árban van? Úgy értem van egy jó pár, ami tetszik, de azért 8000 ft-ot kicsit sokallok egy halért. Persze tudom, hogy van közülük, ami vadon fogott, és ezért is kerül annyiba. (Mondjuk a vadon fogott halakkal eleve van némi etikai problémám)
2013. ápr. 19. 21:19
1 2
 1/12 Platypus ***** válasza:

Mozaik anci például. Ha egyáltalán drágább, mint a sima anci, akkor is csak minimálisan:

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


EZ nagyon szép és alig kerül PÁR ezer forintba! xD

2013. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A mozaik anci tényleg szép jószág, felénk márvány anci néven fut :)


Kérdező, írd le légyszi mekkora akváriumba, milyen technikával, milyen halak mellé kellene neked harcsa! Talán hasznosabb tippeket kapnál.


Nekem a tűharcsák tetszenek nagyon és elvileg nem kell eladnod a fél vesédet értük. De nem mindenkinek tetszenek a barna gebe halak :)

2013. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Megalechis thoracata (TARKA PÁNCÉLOSHARCSA)


[link]

2013. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

L 168: [link]

Rézfoltos páncélos: [link]

Narancsúszójú páncélos: [link]


Nekem mindhárom volt/van, és egyikük sem került többe, mint 600ft/db.

2013. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 YourDestiny ***** válasza:
Nekem anno 5 rugóért sikerült szereznem egy vittatát, de az nagyon baráti ár volt. Harcsából, konkrétan a páncélosból nekem a rézfoltos tetszik, vagy a panda. Ha nagyobb akváriumod van, akkor a dominó, ő nem páncélos, de vele ésszel, mert területvédő.
2013. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ricsikee1997 ***** válasza:
40%
akváriumtól függően én nagyon ajánlom még kezdőknek is a torekátum harcsát mert a betegségekre nagyon ellenálló igénytelen fajta (persze ez nem azt jelenti hogy elhanyagolható az aksi.) vagy például a kék pajzsos harcsa is szintén jó ellenálló a betegségekkel szemben és még én is az ancit ajánlom. Remélem tudtam segíteni.
2013. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hm a zebra harcsa valóban nagyon szép, többek között miatta hangsúlyoztam az emberi árat...

A rézfoltos, és a panda páncélos nekem is tettszik. Tudtok mondani nekem olyan boltot Budapesten, ahol kaphatóak?

Illetve a díszes pekolciához is szívesen fogadnék bolt tippeket.

Köszi!

2013. ápr. 22. 19:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Én írtam a pekolciát. Sajnos tippet nem tudok mondani, mert én Vas megyében lakom, és a halak is onnan valók.


De szerintem a nagyobb akvarisztikai boltokban szinte bármilyen páncélos harcsafajt tudnak hozatni neked. Hogy pekolciát is, azt nem tudom.

2013. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 YourDestiny ***** válasza:

Amúgy a vittata is peckoltia, ő L015-ös. A díszes se lesz 8 ezertől olcsóbb amúgy... szerintem. Ja igen, ő a vittata. Az enyém volt valamikor...


[link]

2013. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!