Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok mondani olyan kerti...

Tudnátok mondani olyan kerti tavas kereskedést Budapesten vagy Pest megyében, ahol lehet kecsegét, illetve más tokféléket kapni? A Neptun Bt működik még?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá meg nem is pesti vagyok de ezek a halak szerintem nem kaphatók mert ha jól tudom védettek.
2013. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy kaphatók. Tenyésztik őket. TerraPlaza-n is voltak a kerti tó részlegen. Csak minden ilyen cég a legváltozatosabb megyékben van Pest megyén kívül. Ez a Neptun Bt Ercsin lenne a legjobb, de nem tudom üzemelnek-e még.
2013. ápr. 20. 15:25
 3/5 Dioxyde ***** válasza:
Miskolcon láttam tok halat simán eladták még 30 literbe is őket...:D
2013. ápr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hallottam már ilyeneket. Én kerti tóba raknám őket. A legközelebbi működő cég, ami tokféléket tart az a Fekete Koi kereskedés Mezőhegyesen. Vagyishát a Neptun Bt. Ercsin, de nem tudom ők működnek-e még.
2013. ápr. 21. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire aktuális még a dolog de Budapesten a galapagosban (soroksár) néha néha szokott lenni 30-40centis példányok 8000-10.000ft/db áron
2013. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!