Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudok rendelni használt...

Honnan tudok rendelni használt vagy új merev falú medencét halaknak? Milyen szűrő kell egy ilyenhez? Olyan 1000-5000 literes érdekelne, csak nyárra néhány halamnak.

Figyelt kérdés
Ilyen fajta érdekelne: [link]
2013. ápr. 20. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Tőlük megkérdezheted [link]

De horror összegre számíts szűréssel csak sacc 500-körül


Vagy pl obi veszel egy családi medencét kapsz keringetőt hozzá, bele a medencébe egy műanyag hordó, és a visszamenő,nyomó ág, bele a hordóba, ragd meg a hordót raschel hálóval, vagy rashel krumplis zsák, esetleg mehet bele szivacs, ahol bement a nyomó ág pl alul, akkor felül fúrsz egy lukat a nyomóágtól messzebb hogy kifolyjon a víz.Mehet a hordó kívülre is, ha van 200-liter nem kell takarítani egész évbe. Ezt lehet 20-körül megúszod.


Le is lehet ásni az egészet! Kerek gödör alulra oldalra 1-2 centis hungarocell, csak vigyázni kell ne omoljon be ha fel van töltve tartja a víz, esetleg a gödör falát körbe lehet rabicolni hungarocell előtt, plusz merevít a gödör falán ha van körbe a rabicolás előtt műanyag háló van. Ez szerintem 25-ből megvan

2013. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most csak ezt találtam


[link]

2013. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 20 000 lenne egy merev falú medence az Obi-ban? Az úgy rendesen megériné. Amúgy puha falú medence nem jó? Abból rengeteget találtam kedvező áron. Azt a halak/teknősök nem tudják kilyukasztani?
2013. ápr. 20. 13:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kertitó kell, mert az szinte megfizethetetlen szűrővel együtt. Csak nyárra kéne egy megoldás néhány nagyobb halamnak és a teknőseimnek. [link] Ez szerintetek jó?
2013. ápr. 20. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó az amit linkeltél, bármilyen medence lehet, én valami ilyesmit vettem az oboban: [link]
2013. ápr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg ezek hamar fölmelegszenek nyáron. Az ellen mit tudok használni?
2013. ápr. 22. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Árnyékba kell tenni, vagy amit írtam az elején leásni.
2013. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!