Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A delfinsügér bántaná a zebra...

Madacsimate kérdése:

A delfinsügér bántaná a zebra sügért?

Figyelt kérdés
(vagy fordítva)

2013. ápr. 21. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium? Mert attól is függ, de ha elég nagy az akvárium és ha nincs nagy méret különbség köztük akkor szerintem nem bántnák egymást.
2013. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zebra szinte mindenbe beleköt pláne párzási időszakban. Nagy akváriumba min. 300L nagy létszámmal van esély rá ,hogy nem kergetik halálra egymást.
2013. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én zebra sügért soha többet nem társítok afrikaiakkal...bár abból is van ami kegyetlenül agresszív,de ha a zebra párban van az biztos katasztrófa...az összes sügérem,köztük a majd 20 cm-s delfinem a párjával,1 sarokba szorítva végezte mikor a zebrák ikrái kikeltek...hazahoztam 1 pár gyönyörű elongatust,másnap reggelre mind kettőt megölték a zebrák,már este is üldözték őket pedig ikrák sehol nem voltak.egyedül a maingano az ami TALÁN túltett rajtuk...szóval a kérdésed fordítva aktuális,és a válasz...zebrák még egymást és a kicsinyeiket is bántják...mikor külön akveszba raktam őket nem volt kibe belekötniük,erre a nőstény elkezdte megenni a kicsinyeiket
2013. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!