Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Raknál fel képet az akváriumod...

Raknál fel képet az akváriumodról?

Figyelt kérdés

Érdekelne ti hogy rendeztétek el.

Hány literes és milyen fajta halakat tartasz benne?


2009. szept. 25. 17:18
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkép olyan kép legyen amiben látszik az egész egyben.
2009. szept. 25. 17:19
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csak most,csak neked:).Nagyjából ilyen,csak bal hátul a köveket lecseréltem,feketebazaltra(ugyan úgy mint a talajt...) a fűtőt a szűrő mellé rejtette,més nagyjából beástam a porlasztót is,így természetesebb a hatás.Még szeretnék bele vasfát,vagy szőlőtőkét.üdv lucky,de majd írd meg hogy mit gondolsz:)érdekel a véleményed.a pozitívat és a negatívat is írd meg,abbbol tanul az ember.:)szia

2009. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Jah amugy a halak:Betta,fekete és vörös neon ,ékfoltos razbóra,törpeszívóharcsa,almacsiga,üveggarnéla,páncélosharcsa,meg vannak 2en egy különj aksiban,az 2 nőstény betta,és velük 2 almacxsiga(még kicsik) jah meg 2 tenős:).Márha érdekel:D.Amugy a képen nem olyan szép mint élőben.Az előző designben meg forditva...Kék talaj volt...Az szebb volt fényképen,mint élőben:D.Szia Lucky
2009. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszik:)

Az enyém ehez képest semmi...:D Majd rakok fel képet de csak este.

2009. szept. 25. 18:05
 5/40 anonim ***** válasza:

én is majd felrakom ^^..sajnos most 1 halunk van..sokan elpusztultak a dara kórban...a harcsát se tudtuk megmenteni =(..most 1 sügérünk van ^^..fiú :D..

majd máskor rakok fel ^^..én rendeztem be :D

2009. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Én is magamnak rendeztem be...De szerintem mindenki:D
2009. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Jah,és köszi a dicséretet,és várom a képeket:)Majd este visszanéze még:)Lucky
2009. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Szép az aksi Lucky!

Én nem magamnak, én a halaimnak rendeztem be...:)

Typhoon

2009. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Köszi:)Én sem ugy értettem,hogy ha nincs pénzem búvárkodni az adrián,akkor az akváriumban merülök :D.A te akváriumodra is kiváncsi lennék.Nem töltenél fel a kepfeltoltes.hu-ra a kedvünkért?:)Sziasztok L.
2009. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

[link]

Hát igen... a drágaságom! Lehet, hogy nem a legszebb, lehet hogy nem a legnagyobb, lehet, hogy nem a legdrágább, de az ENYÉM!...:D

A kép nem a legjobb, mert nincs nálam a 10 mp.-s gépem... csak a kicsi.. meg ugye vaku nélkül... de nem eza lényeg!

Halak: Black mollyk, platik papagáj plattik, neon halak fekete neon, izzófényű ponty, dániók: leopárd, zebra, piros/pink kinek hogy tetszik moszatevő márna.

Dísznek: Növények, kókusz, vasfa, meg tengeri kagylók, csigaházak, a tenger partról. spanyolból, vagy görögből, nem tudom már. Megvagyok elégedve az aksimmal! több mint fél év alatt csak 4 halat kelett elveszítenem! Ami nem rossz szám. ismerős három nap alatt 6 hala ment az örök halászmezőkre... :D És aza mázli, hogy tenyésztőtől vettem a halakat. Egézséges jókedvű élénk halacskák. Kaptam egy-párat ismerősőtől, hát azok hullanak... Áh... deszép ezaz akváriumozás!

Typhoon

2009. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!