Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az érdekelne, hogy egy 200...

Barabás László kérdése:

Az érdekelne, hogy egy 200 literes akváriumba elég lenne e egy Sera Bio-Innenfilter B-400-as vagy egy B-200-as belső szűrő?

Figyelt kérdés
A B-400-as szűrőt max 400 literes akváriumhoz ajánlják a szűrő rész térfogata 11 literes. A B-200-ast pedig 200 literig ennek pedig 8,9 literes!
2013. ápr. 22. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
bocs az offért. Leírnád, vagy valaki leírná hogy működik? A neten nem nagyon találtam. köszi
2013. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem soknak van tapasztalata ezzel a két szűrővel, inkább egy vödrös külső szűrő, a gyártók ajánlását szinte kivétel nélkül osztani kell kettővel, tehát inkább a nagyobb.

Róluk van szó : [link]


[link]

2013. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Példa itt egy vödrös szűrő (nekem pont ilyen van) be se kell nyúlni csapmentes a takarítás.

http://www.youtube.com/watch?v=IVhJLBgK12c


Nem tudom elképzelni ekkora belsőt hogy lehet takarítani.

2013. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jav: csapmentes-csepmentes
2013. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dioxyde ***** válasza:
Ennyi pénzért kapsz jó külső szűrőt is . Max kiegészíted egy belsővel is.
2013. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
Kétlem, hogy 3 liternél nagyobb tartálya lenne, szóval nem. Az ára pedig finoman szólva is nevetséges, ennyiért egy komoly külső szűrőt kapsz, 3-4x ekkora szűrőtérfogattal.
2013. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!