Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sötétbarna márványzúzalék...

Sötétbarna márványzúzalék szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés
Valami természetest szeretnék most kék van(1,5mm) meg narancssárga (1cm) meg fekete (5mm) ajzatom ami nem túl valósághű. Olcsót szeretnék és ez meg van 1800-ból ezért erre gondoltam! Láttam JBL-t is de az nekem drága:S Meg a növényeimnek sincs baja, így is szépek nem rohadnak.:)Amúgy gondoltam még lávakőzúzalékra is de azt nem nagyon láttam a boltba és így nem tudom h meik néz ki jobban mert egy kép más.:S Pedig ha tudnám h jó meg tudnám rendeltetni:/ Szerintetek?
2013. ápr. 23. 10:36
 1/3 A kérdező kommentje:

- 3 Black molly

- 3 Xifo

- 3 Fonalalgázó

- 3 Páncélosharcsa

- 3 Anci

- 2 Betta (nőstény-hím)


112L akváriumról van szó

2013. ápr. 23. 10:37
 2/3 A kérdező kommentje:
Az aljzat tudom h az azért kérek tanácsot! A halakkal nincs baj! Vegyes akvárium!
2013. ápr. 23. 11:32
 3/3 Bazseee_ ***** válasza:

bettát nem kéne párban tartani , miért kínzód a halaidat ? ha már nőstény is kell akkor vegyél már mellé több nőstényt, a hím betta kicsinálja az egy szem nőstényedet.

meg minek neked 3 anci ekkora aksiba ? kifogják nőni szerintem egy is elég lenne , ha a jó a szűrésed világításod nem kéne algásodni


szerintem jó lesz , de arra figyelj hogy ne legyen éles hogy a páncélosaidat ne vágja meg mert ők aljzatlakok

2013. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!