Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppit lehet garnélával tartani?

Guppit lehet garnélával tartani?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen fajtát és elég neki halkaja? Annyi lenne még hogy a páncélos harcsával is meg van?
2013. ápr. 29. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Amanoval lehet. De nem elég neki a halkaja, kell valami süllyedős garnélatáp is.
2013. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónapig tartottam együtt 19 red cherry garnélát 2 hím guppivalcés 4 páncélos harcsával. Ez alatt az 1 hónap alatt nem fogyatkoztak a garnélák, nem bántották őket se a guppik se a harcsák, de áttettem őket másik akváriumba, mert nem akartak szaporodni. Illetve egyszer lettek kis garnélák, de azok is csak azért, mert petésen hoztam el a kereskedésből.
2013. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Azt kiflejtettem, hogy a 19 garnéla nem mind red cherry volt, volt köztük rili is.

2013. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van 4 him guppim 2 nőstény és van 2 páncélosharcsám 54 litere n. Mennyit rakhatnék belőluk?
2013. ápr. 29. 10:03
 5/6 anonim válasza:
Bocsika hogy így megjegyzem de a guppiknál több nősténynek kéne lenni mint hímnek!
2013. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom.. De ezek a halak közül mindegyik itt született. Amiket a boltban vettünk azok mind elpusztultak 1 hónap alatt. Most majd eladom az összes lányt és kishalat mert csak himeket akarok tartani.
2013. ápr. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!