Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kivehetem kis időre az almacsi...

Kivehetem kis időre az almacsigát az akváriumból?

Figyelt kérdés
Olyan aranyosak:$ csak egy picit venném ki néha ha lehet nem hagynám hogy szegénykék kiszáradjanak:D Pl.: kövön megfázna? vagy szőnyegen tudna csúszni?:D Egyáltalán előjönne akkor?elnézést a sok kérdésért, remélem érthető voltam.:$

2013. ápr. 29. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jön elő
2013. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Emiatt ne vedd ki.


Ha érdekelnek a csigák, és van rá keret, akkor rendezz be egy terráriumot egy afrikai achát csigának.

Azokat kiveheted, sőt, javasolt is kivenni, és szórakoztatni őket, mert nem szeretik az ingerszegény környezetet.

http://www.youtube.com/watch?v=GCF3NKKatjw

2013. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiveheted az almacsigákat. Legjobb egy enyhén nedves lavórba tenni őket. Ha már nagyok akkor biztosan előbújnak és csúszkálnak egy keveset. Nekem a kisebbek is előjönnek a házukból. Nagyon sokáig ne legyenek azért kint. A szőnyeg és a ruhaszövetek hamar felszívják a nedvességüket ezért oda ne rakd ki őket. Lavór vagy egy üres aksi a legmegfelelőbb pár milliméteres vízszinttel.

Én a heti részleges vízcserékkor veszem ki őket. Semmi bajuk nem lesz.

2013. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!