Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kis RC garnélák mennyire...

Csejani kérdése:

A kis RC garnélák mennyire szeretnek a felszín közelében úszkálni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert az akasztós külső szűrőmhöz van felszínleszívó is és be akarom üzemelni viszont azt a részt nem tudom garnélabiztosra megcsinálni. Így itt be tudná szippantani a kis garnikat. Mennyire valószínű hogy arra felé járnak majd ? :D

#szűrő #garnéla #red cherry #felszín leszívő
2013. ápr. 30. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, necces.
2013. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy rá az esély. De miért akarsz felszínt leszívni? Csak nem nálad is fehéres réteg van a víz tetején?
2013. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nállam is az van és mivel akasztós a szűrő nem tudom megoldani a felszín fodrozását. Ez meg teljesen megszüntette. Valami más megoldás esetleg van?
2013. ápr. 30. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam eltűnt, igaz, kb 2 hónapig meregettem 2 naponta, illetve leitattam törlőkendővel, szalvétával. Aztán beállt az akvárium.

Mondjuk nálam a belső szűrő is fodrozza a vízfelszínt.


Esetleg próbáld meg úgy használni a felszínleszívót, hogy ráraksz valami rácsot, vagy hasonlót (pl harisnyát köss rá). Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyire lesz hatásos a réteg ellen, ha van előtte egy rács.

2013. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Nállam kb 1 hónapja van jelen először én is papírtörlővel szedtem le mindig de most már van felszínen úszó növény így azt is mindig kiszedném ezzel a módszerrel. Kipróbálom a harisnyát hátha bejön köszi!
2013. ápr. 30. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!