Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Interneten azt irják hogy a...

Interneten azt irják hogy a neonhalnak min.80 l-es akvárium kell. A boltokban 40-50 l-be tartják öket (kb.30db-ot) és még mas halakat isabbol is 30-at. Akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha veszel a piacon egy kiskutyát azt karton dobozba árulják, ez nem azt jelenti hogy abban is kell felnevelni, tartani, a halakat is csak tárolják az értékesítésig.
2013. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott csak tárolják.

És ha nem tudják kiárulni időben akkor elpusztulnak de azokat mindig kiszedek jobb helyeken hogy te ne lásd.

De én már voltam olyan helyen ahol én szóltam hogy ki kéne venni őket mert meghaltak...

2013. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Bomhii válasza:És ha nem tudják kiárulni időben akkor elpusztulnak de azokat mindig kiszedek jobb helyeken hogy te ne lásd."


Bomhiinál a pont ez ismerős sajnos.

2013. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi
2013. máj. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!