Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudtok egy olyan akvárium...

Nem tudtok egy olyan akvárium szettet amiben van világitásis minimum 50 literes és lehetőleg olcsó?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Liter max. 70
2013. máj. 1. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden szettben van világítás, csak 15w ami semmire nem jó, a szetthez kapott szűrő is használhatatlan, teljesítménye átlag megfelelő, de a fontosabb a szűrőfelületet nagysága harmatgyenge.


Csak házi bárkacs eszközökkel tudsz javítani a világításon, fényterelő a fénycső mögé, illetve plusz armatúra, a szűrés meg átlag amit vele adnak abból még egy szűrő belefér.


18.000ft-tól elérhető egy ilyen csoda, pl aquael, ha belerakod a plusz csövet, és még egy szűrőt, megmaradnak a növények és nem pusztulnak a halak, de úgy már 30-körül kóstál, akkor meg jobb összerakni egy rendeset.

2013. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van egy 50 literes akváriumom és van hozzá szűrő meg viz melegitő is. Van aljzatom is. Csak világitás nincsen éa ugy meg nem lehet növényeket belerakni ezért lenne jobb ha szettet veszek mint hogy kiépitsem. De ha tudtok nekem mondani könnyű és olcsó megoldást akkor jo :)
2013. máj. 1. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha külön válogatsz akkor pl egy mankó: 72-liter


Akvárium 5900 [link]


Növényesebb pilács: 15400ft [link]


Gyenge pilács 11290ft [link]


Szűrő 9790ft [link]


vagy: 5990ft [link]


Fütő: 4490ft [link]


posta: 3000 ft


Össz: 28600 ft-tól, és az a röhej hogy olcsóbb mintha veszel egy 54-literes szettet 18000-ért és azt kezded javítani. Ez 72 liter, rendes szűréssel, ha erősebb világítás vagy jobb szűrés kell akkor is a plafon 38500ft

2013. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje: Van egy 50 literes akváriumom "


Nézz rá fedőt azon linken keresgélj amit feljebb linkeltem,ha szerencséd van akkor szabvány méreted van.

Milyen a szűrőd?

2013. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szűrőről csak annyit tudok hogy aquael fan vagy ilyesmi. De van egy kisebb is. De a nagyot használom most. Vannak benne guppik.
2013. máj. 1. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha aquael fan1 akkor az 30-literes akváriumot tud rendesen szűrni, fentebb írtam pár alternatívát, van pár link, neked kell innentől kiokoskodni, lehet az utánam írók mondanak okosabbakat sok variáció létezik, szettek azok javítás nélkül nehezen működnek ahogy feljebb írtam.
2013. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!