Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért fekete az uszonya az...

Miért fekete az uszonya az aranyhalamnak?

Figyelt kérdés
Egy fátyolfarkú aranyhalról lenne szó.120 literben él egyedül.A hátsó úszóján találtam egy fekete csíkot, és megnyúlt neki az a rész.Miért van? Mivel kezeljem? és mi ez? most lesz 1 éves nyáron.

2013. máj. 2. 19:38
 1/3 Mandy1408 ***** válasza:
Állatorvosnak mutasd meg! Jobb félni mint megijedni! Ránézésért normális orvos úgysem kér pénzt.
2013. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 luv válasza:

Jó hallani hogy ilyen kort megél egy aranyhal. Sajnos az enyém nagyon korán elpusztult.

Azt viszont furcsállom, hogy 120 liter... az nem sok? És teljesen egyedül van benne?

De amúgy lehet hogy csak pigmenthiba nem?

2013. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogy vigyem el állatorvoshoz? Befőttes üvegbe? vagy hogy? :) amúgy most keletkezett ez neki nemrég, mert eddig mindig nézegettem, és még sosem láttam.
2013. máj. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!