Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti hogy szoktátok megoldani?

Ti hogy szoktátok megoldani?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy amikor vihar idején villámlik, ti olyankor szoktátok áramtalanítani az akvárium felszereléseit (szűrő, levegőztető, fűtő)? Vagy hogy oldjátok meg, hogy ne legyen probléma? Van villámhárító a lakáson, de nem túl megbízható, egyszer már tönkretette a hűtőt. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 2. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel a válasszal nem sokra fogsz menni, de azért leírom, hátha..

Leginkább semmit nem szoktam csinálni. Nem volt még ebből problémám, se hűtő, se semmi.

2013. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld! Akkor azt hiszem, marad az imádkozás, mást nem tudok tenni. :)
2013. máj. 2. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy oldom meg hogy van egy komolyabb túlfeszültségvédős elosztóm abban van a szűrő fűtő az megy akkor is ha zeng az ég, a többit kihúzom nem csak az akváriumnál hanem laptop és más értékes berendezések. Villámhárítónk nincs, baj nem volt még komolyabb az akvárium körül. *kop-kop
2013. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 2. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Éjjel felkeltem a viharra, a nyulam félt nagyon, az ablakokat becsuktam. Mást nem csináltam.


Ha van rá pénzed, vehetsz egy szünetmentes tápot.

Az jó, mert ha kihúzod a konnektorból, marad benne áram, és akkor nem áll le az akvárium szűrése.

2013. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Nekem minden elektronika egy olyan csoportosítóra van kötve, ami véd az ilyesmi ellen.
2013. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Elosztó, nem csoportosító.
2013. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!