Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan értékesíthetem díszhals...

Hogyan értékesíthetem díszhalszaporulatomat?

Figyelt kérdés
Mi a hivatalos útja annak, ha el szeretném adni az akváriumban elszaporodott halaimat? Még csak pár napja keltek ki az ikrák, lehet, hogy többször nem is fognak leívni a halaim, de ha feltételezem, hogy mondjuk havonta lesz 50 db kishalam, totál hobbi célból akvarizálok, a bevételből az akvarisztikára költött összeg sem jönne vissza, ilyenkor mi a hivatalos út? Esetleg Vaterán lehetne őket árulni?

#vatera #díszhal eladás
2013. máj. 3. 10:39
 1/4 anonim válasza:
Próbálkozz meg halkereskedésben,ott szoktak venni ha jól tudom
2013. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az állatkereskedésekben lehet átveszik tőled, vagy becserélheted. Nekem almacsiga szaporulatom volt, január óta nevelgettem őket mostanáig, nem keveset ettek, múlt héten bevittem egy állatboltba, hogy elcseréli e őket. Ó igen persze már szép nagyok, hány darab? Mondtam, hogy 9. Azzal az erővel bele is öntötte őket egy nagy akváriumba, majd közölte, hogy 80-100 Ft-ért szokta átvenni, (340 Ft-ért árulja). Na mondom....Fan 1 belső szűrő szivacsot meg egy Red cherry garnélát adott érte. Győzködtem, hogy még egy garnit adjon már értük és rendben leszünk, erre közölte, hogy ha ráfizetek, akkor ad szívesen.

Nála sem cserélek többet sosem.

Érdeklődj több boltban mielőtt bevinnéd őket, vagy hirdesd meg állatkereskedések ajtajain, vagy az akvarista.hu-n.

2013. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

Natrix, ezért kell először megbeszélni, hogy mire cseréled :)

Kérdező:

akvarista.hu-n próbálkozz szerintem.

2013. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan történt minden :D Sebaj, tudom hol hibáztam.

Megint van szaporulatom, szerintetek mit érne meg 10 szépen kifejlődött almacsiga?

2013. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!