Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi van akkor ha csak JBL...

Mi van akkor ha csak JBL manado-t teszek talajnak?

Figyelt kérdés

nem repíti fel a szűrő vagy a nővények nem fognak belőle kirepülni?

ha lesz benne pár díszcsík és anci akkor nem kavarják fel nagyon?

de ha ez nem jó tudnátok ajánlani?



2013. máj. 3. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Apró sódert tegyél bele. De ne tegyél alá táptalajt, mert azt kitúrja az öves díszcsík és akkora porfelhőket fog csinálni, hogy csak na.
2013. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne ásd bele a növényeket.


Pl vasfákat odateszel, rákötöd damillal a növény szárát, és ha a vasfa mögé kerül a gyökere, akkor nem látszik.


Meg tudnak maradni úgy is a növények, csak néha folyékony tápot kell öntözgetni a vízbe.

2013. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de miért ne ássam bele a növényt, ebbe nem szabad?

de sztem párduccsík lesz de ez jó lenne

2013. máj. 3. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Bele szabad ásni, csak lehet hogy a kavics alatt nem fog kapni a gyökere elég vizet, meg tápot. Nemtudom, hogy menyire szorítja el a gyökereknek az utat a növekedésben.


Én általában szoktam szabadon hagyni gyökereket, hogy csak a vízbe lógjon bele, úgy tutira nem tud elrothadni a gyökere, pl a vizi hortenziát tartottam így és annak megfelelt.

2013. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja értem
2013. máj. 4. 07:57
 6/12 A kérdező kommentje:
különben milyen talaj ez mm jó ez a talaj?
2013. máj. 4. 10:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam elég nagy gyökerű növények vannak benn, a gyökerekkel nincs gond, felkavarodás sincs, viszont a páncélos harcsáim túrják rendesen, és 1200-liter/óra felett van az áramlás, jobbról tolja, és arra lettem figyelmes hogy a 90-centi hosszú aksi bal oldaláról szépen egy hónap alatt feltornyozza az áramlás a jobb oldalra úgy 2-3 centi már a szint különbség. első-és harmadik kép közötti különbség: [link]


A vizem szép tiszta, brutálisan túrják a páncélosok van hogy csak a farkuk van kinn, viszont átpakolódik így a jobb oldalra, oda viszi lassan az áramlás a manadot.

2013. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
rendben,de önmagában is elég?Mert láttam hogy neked van alatta vmilyen táptalaj is.
2013. máj. 4. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi alatta, isten ments a hogy táptalajt tegyek, ha esetleg variálni akarok nagy hátrányt jelent mivel felkavarodik. JBL tápgolyó van belenyomkodva a gyökerekhez.
2013. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ja azt hittem mert láttam hogy 2 féle van benne de akkor felette mi van ? vagy a manadora tettél vmi nehezebbet mert a képen 2 színűt látok.
2013. máj. 4. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!