Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kis és nagy aranyhal együttes...

Kis és nagy aranyhal együttes tartása. Hogyan?

Figyelt kérdés
Múlt héten a halastó takarítása közben vettem észre, hogy született egy csomó aranyhal. Körülbelül 2-3 cm hosszúak, még nagyrészt szürkék. Különválasztottam őket a nagyoktól, ők jól megtermett, némely 15-20 cm közötti. Félek, hogy megeszik a kicsiket. Mit csináljak ebben a helyzetben?Hosszú távon nem tudom őket külön tartani,mert amiben vannak, az a 19 kishal számára nagyon kicsi hely.

2013. máj. 3. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogják már őket megenni. Vissza is rakhatod.
2013. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

a tóban kéne életben maradniuk,ha van nekik elég rejtekhely akkor ott elbújnak ők.


másik variáció hogy ásol nekik egy kis tavat egy olyan helyen ahol folyamatos árnyék van,elég egy 100literes tó is bőven.

sima vékony takaró fólia jó lesz bele.

ebben már el lesznek őszig mikor már mehetnek be a nagy tóba.

megint egy másik variáció hogy veszel egy nagyobb akváriumot nekik és abban tartod őket még nagyobbak nem lesznek.

2013. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!