Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről az állatró...

Mit gondoltok erről az állatról? (érdemes megnézni! )

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondoltok róla? Aranyos nem? Szerintem csodálatosan szép :) Gondoljátok ilyet tartana valaki akváriumban?((nem akarok, nyilván ha lehetne akkor is csak nagyon nagyban, csak kérdezem))


2013. máj. 5. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik :)
2013. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tényleg gyönyörű
2013. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Salx Narval ***** válasza:
Biztos, hogy tartanak is, nem csak te találod érdekesnek, szépnek. Gondolom nálunk nem, vagy csak nehezen beszerezhető, amúgy nem hinném, hogy különösebb gondozást igényelne. 2-3 cm csiga,akár kis tengeri akváriumban is tartható. Járj utána ha tetszik, hátha nem is olyan nehéz beszerezni mint ahogy én gondolom.
2013. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nagyon szép már nézegettem én is:D olyanok mintha valami kis pokémonok lennének:D
2013. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, mint valami tűzzománc nyaklánc dísz.

Vannak még ilyen színes csigák is:

[link]

2013. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt a tengeri akviba meztelencsiga, de az nem volt olyan szép. Az enyém olyan volt, mint egy betondarab. Illetve drapp volt és rücskös. Persze fura volt az is.
2013. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Platypus ***** válasza:
Nem tartható akváriumban. Pelágikus életmódot folytat, azaz áramlatokkal sodortatja magát. Ezt nem éppen egyszerű leutánozni. Ráadásul kizárólag élő medúzát eszik, és a táplálékától ő is mérgező lesz. És érintésre csalánoz.
2013. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valamint az egyik legritkább puhatestű, úgyhogy nem hiszem hogy be lehetne szerezni, de tényleg gyönyörű :)
2013. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez is érdekes kis meztelencsiga, tengeri angyal :D

[link]

2013. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg gyönyörű, én is nézegettem már régebben. És én is csak olyan infót találtam róla, hogy nem lehet akváriumban tartani.
2013. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!