Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Emberek! Mi ez a piros kicsi...

Emberek! Mi ez a piros kicsi garnélának tűnő izé az akváriumomban?!

Figyelt kérdés
Néztem a hőmérőt,(ami sajnos nem tapad az akváriumhoz),és látom,hogy olyan mikroszkópikus pici piros garnélaszerű lények vannak rajta(vagyis a hőmérőn).úgy mozognak mint a garnélák,egy kicsit úgy is néznek ki,de tuti nem kisgarnéla volt(szerintem),mert már láttam igazán picit is.Mi lehet ez?Ugye nem valami féreg ilyesmi,mert igazán gyors volt!?Még nem láttam ilyet!

#piros #garnéla #garnélaszerű
2013. máj. 5. 08:37
 1/7 A kérdező kommentje:
De már el is úszkáltak
2013. máj. 5. 08:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel azok kicsi garnélák...
2013. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ilyen pici nincs egy kisgarnéla....Egyébként nem kell lenézőnek lenni...LE IS ÍRTAM HOGY AZOK NEM OLYAN NAGYOK MINT EGY FRISSEN KIKELT GARNÉLA!Ha elolvastad volna azt amit írtam..

Egyébként lehetetlen hogy PIROS kisgarim szülessen,de van két nőstény sakurám,és azok a vadas neocaradina heteropoda(red cherry)-kel ívhattak össze CSAK.Így visszakapjuk a vadas színárnyalatot

2013. máj. 5. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami kis rák. Nem veszélyes.

Sok ilyen van. Kagylósrák, meg ilyenek.

2013. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a kagylósrák nem veszélyes?Ha látok egyet akkor mit kell csinálni?
2013. máj. 5. 09:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kell aggódnom?
2013. máj. 5. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, megeszik a halak.

Ha meg nincs hal, akkor is ki szokott pusztulni.

2013. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!