Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » JBL i60 elég lehet mechanikai...

Csejani kérdése:

JBL i60 elég lehet mechanikai szűrésre?

Figyelt kérdés
Az akvárium maga 144 l amiben kb 125 l víz van. Ebben dolgozik egy atman cf-1000 külső szűrő ez mellé szeretnék egy belsőt. Elég az i60? Ahogy néztem a teljesítménye ugyan az mint az i80 csak kissebb a szűrőfelülete de mivel nekem csak mechanikai szűrésre kellene annyira nem számít a felület jól gondolom?

2013. máj. 8. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én minimum i100 vennék de te tudod!
2013. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én meg márka hű lennék és egy atman belsőt vennék bele, az pont atman külsőhöz van kitalálva.

Kicsi a szűrőfelülete, és jó nagy áramlást csinál, ami mechanikaira tökéletes.

Pl atman 800F, ráadásul töredékébe kerül.


Amúgy szerintem rosszul nézted, az i60 max 600 l/h-t tud, az I80 800-at!


Ha a jbl mellett döntesz, akkor i 80!

2013. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leginkább a mágneses rögzítés miatt és a 4 év gari miatt döntöttem ez mellett egyébként 2 webshopban is néztem és 800l/h van hozzá írva csak ehhez 1 db szűrőmodul jár ami esetleg bővíthető és mivel bővítő modul csak 1 méret van azért gondolom hogy maga a fej ugyan az aztán lehet tévedek. Nah meg találtam egy helyet ahol egész olcsón hozzá lehet jutni.
2013. máj. 8. 16:27
 4/8 A kérdező kommentje:
5 rugó nem olyan rosz ár érte igaz?
2013. máj. 8. 19:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Rossz :-D
2013. máj. 8. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Nah megnéztem a JBL honlapján ez is 800 l/h-ás mármint az i60. Így akkor végül is elmenne mechanikai szűrőnek?
2013. máj. 8. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom igen.
2013. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Mindnek ugyanaz a teljesítménye, csak a szűrőkosarak száma nem. 144 literbe szerintem az i60 kicsi lesz, elég alacsony az a szűrő, lehet, hogy nagyon le kéne engedni. Meg az a parányi szivacs elég kicsi azzal az egy kosárral, gyakran takaríthatnád. Ha megfelelő mechanikai szűrést akarsz, egy i80-as jó lehet.
2013. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!