Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez jó lenne egy...

Fütyicukor kérdése:

Szerintetek ez jó lenne egy 50 literes aksira? Csak anubiasok, és igénytelen növényeim lesznek. Az baj hogy lelogna oldalt 5-5 cm-ert? Ennek mennyi az élettartama kb? mert ebbe égő csere nincs.

Figyelt kérdés

#világítás #50literes
2013. máj. 9. 22:03
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. máj. 9. 22:05
 2/9 A kérdező kommentje:
vagy két ilyen? [link]
2013. máj. 9. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem az élettartamuk jóval a megadott értékek alat van,nekem a philips tornado energiatakarékos izzó vált be,de csak a zöld növényekre jó
2013. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ilyeneket használok (kerti növényekhez) [link]


Most ezt a forrást találtam hirtelen, kicsit drága náluk, de van ennek a cégnek 32W os égője is, én 1-év garanciával veszem, ehhez kellene keresni egy pofás, falra rögzíthető, vagy asztali lámpát.


[link] és a 6400 kelvinesek jók, a 26W-os, most nem vagyok otthon, nem tudok dobozt nézni de úgy rémlik 1600 lumen( brutál fénye van)

2013. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha veszel pl két fentebbi linkben 32 vagy 26W izzót, hozzá veszel armatúrát, kapcsolót vezetéket, és elmész egy vasas szakihoz, csináltatsz egy lemez lámpaházat, lefújod valami ezüsttel, vagy matt feketével, növényesedhetsz is meg az összes akvarista sírva fog könyörögni a receptért, és lehet 10 felett valamivel megúszod az egészet, és azért csak 52 vagy 64 watt.
2013. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a kép Levinen blogjáról van, [link]

ezt egy vasas szaki 10-perc alatt meghajlítja, ha félköríves, akkor lehet csatorna is, akkor meg keress egy bádogost zárasd le a csatorna darab két végét, forrasztass bele két felfogatást az armatúráknak.

2013. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de amugy amit én linkeltem azok nem jók,????
2013. máj. 10. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje: de amugy amit én linkeltem azok nem jók,????"


Jó kérdés, nincs tapasztalatom a ledekkel, de ami elromolhat az el is romlik, és ha elromlott hogyan tovább, hogy lehet javítani, cserélni, és az menyibe kerül, mindig az a kérdés.

2013. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha majd tényleg sok időd lesz linkelj nekem olyat ami szted jó lenne.ilyen armaturát amibe jók azok az égők.azt azt veszem meg azt kész.én nagyon sötét vagyok hozzá...
2013. máj. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!