Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Amíg a halakat etetem addig a...

Amíg a halakat etetem addig a szűrőt leállíthatom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 09:45
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Le, az az egy-két perc nem oszt, nem szoroz.
2013. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Simon Márk1999 ***** válasza:
de minek leállítani ?
2013. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha nem fojtható a szűrő, és túl erős az áramlás... például. Bár a halak ügyesen elkapkodják a vízben süllyedő kaját is, és sem kapcsolom ki, de mégcsak nem is szabályzom a kimenő teljesítményt soha.
2013. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norbig ***** válasza:
Szia!Én ki szoktam kapcsolni,mert tapasztalat ha megy a fele az aljára süllyed,és ha nem eszik meg a halak hamar algásodni fog.Én azt javasolom nyugodtan kapcsold ki addig,nem lesz gond.
2013. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha két szűrőd van, példa egy áramoltató, és fő szűrő, akkor az áramoltatót kihuzatod, ha egy darab szűrőd van azt úgy húzd ki hogy nyugodt az etetés körüli napi rutin, ha kihúzva marad és elmész otthonról, elfelejted visszadugni, komoly probléma lehet belőle.

Én a reggeli rohanásba sokszor elfelejtem visszadugni a belső szűrőt, de nem probléma mert attól megy a külső szűrő. Amelyik akváriumba csak belső van ahhoz nem szoktam hozzányúlni.

2013. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!