Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet egészségügyi kockázata?

Lehet egészségügyi kockázata?

Figyelt kérdés
Ha leszívóm az akvárium vizét csővel és véletlenül a víz a számba kerül esetleg lenyelem lehet ennek bármi következménye? Van rajta ilyen golyós vég, de gyakran gyorsabb csak simán megszívni a csövet mint rázogatni meg töltögetni, persze nem arra kell gondolni hogy mindjárt fél litert megiszok. Egészséges jól működő akváriumról beszélünk.
2013. máj. 11. 17:21
 1/6 YourDestiny ***** válasza:
Ó, hogy én mennyit nyelek. Már rég mutáns lennék...
2013. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ez megnyugtató:D
2013. máj. 11. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy a teknőseim vizét nyeltem be véletlenül.. na akkor féltem, de még attól se lett végül semmi bajom. Akváriumunk is van, az is nyeltem már, de semmi. Nem kell félni tőle. :D
2013. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kocsi leszívásnál nyeltetek már benzint? Na az még egy jó dolog. ;)
2013. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szar lenne tengervizet nyelnem, utálom a sós levest.

Golyós csövem sincs.


Meg szoktam tölteni vízzel a sima csövet, befogom a végét amíg odaslattyogok vele az akváriumhoz, és úgy átfolyik. Nem szívogatni, felesleges.

2013. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
- nem.
2013. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!