Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumi...

Mi a véleményetek az akváriumi led világításról? Ledcsíkról?

Figyelt kérdés

Vettem nagyon jó áron egy 120 literes műanyagtetős akváriumot, de a világítása nagyon brutális, szerintem nem is teljesen biztonságos. Rozsdás, szakadt a szalag több helyen... Összerakni nem tudok egyet, túl sokat meg nem tudok rákölteni, így is kifutottam a költségvetésből...


Lényeg, hogy olvastam valahol, hogy vannak ledcsíkok, amik elég jók akváriumba is. Közepes fényigényű növényeket szeretnék.


Ezt találtam: [link]


Mit gondoltok róla?



2013. máj. 13. 22:25
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Ebből a fajtából kellene vagy 10 méter. Én a powerLED-eket ajánlom.
2013. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyenem a konyhában a pult fölött

[link]

Van egy ilyen szilkon bevonata, jól néz ki, de szerintem növényekhez kevés a fénye. Alacsony fényigényűhöz, tudnám csak elképzelni, mint pl anubias, microsorum, gömbmoha, hólyagos vizikehely, és társai. De még nem próbáltam növényeket tartani alatta. Ez az 5 méteres csík, nagyjából 40 Wattot fogyaszt.

2013. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezek a növények jók lennének nekem. Most nevessetek ki nyugodtan, lehet, hogy hülye kérdés lesz.


Ez akkor annyi, hogy felrakom a műanyagtetőre, (öntapadós) és világít? Mennyire melegszik fel, nem olvasztja meg a műanyagot?

2013. máj. 13. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem melegszik, van rajta öntapadós csík, felragasztod és kész.
2013. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!