Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 160 x 40 x 35cm magas akvárium...

160 x 40 x 35cm magas akváriumhoz 8-as üveg jó?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez már 10 est használnék.
2013. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó, csak kell középre keresztbe merevítés.


Bár...

35 cm nem túl sok, lehet, hogy úgy is elég lenne a merevítés, hogy 2 hosszanti, a hátsó, és a frontüvegre, fentre, derékszögbe. A hasasodás ellen. remélem érthető.

2013. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így:

[link]


De megmondom őszintén, én biztos, hogy keresztbe merevíteném.

2013. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez eleve nem jó akváriumméretnek. Nem fogod tudni rendesen forgatni a vizet benne. Túl csőszerű. (hacsak nem spec folyami halaknak lesz egyirányú áramlással)


Amúgy kérdésedre: jó lesz, de alul elöl-hátul merevíts végig, fölül pedig középen egy min.30 cm-es szakaszon. Milyen élőlényeknek szánod?

2013. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindegy, hagyjuk, vettem közben egy 100x40x40-est.

Nem akartam sokat szórakozni vele, csak a murénát akartam eggyel nagyobba tenni, mert eddig 112 literben volt, most 160 literben lesz. Nem sokkal nagyobb, de még nem kifejlett az állat.

2013. máj. 15. 02:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Majd lehet hogy egyszer ragasztok egy nagy akváriumot,

de egyelőre jobbnak láttam ha nem. Ez legalább szép, és később rakhatok bele mást is, ha már a murénának kicsi lesz. És ebbe még jó a réginek a szűrése. Nem kellett sokat vacakolni vele.


A 112 literesbe meg átrakom a gébemet alacsony vízbe egy gyengébb szűréssel, mert az indiai törpe gében 12 centire nőtt, pedig azt hittem, hogy az csak 10 centis lesz :/

Jelenleg 70 literben sínylődik az a nagy állat, de most már neki is jobb lesz :D

2013. máj. 15. 02:44
 7/8 anonim ***** válasza:
hable te világi vagy xD oylan aranyosan tudsz mesélni :DD
2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*olyan
2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!