Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik nőstény sziámi...

Kokec kérdése:

Az egyik nőstény sziámi harcoshalam elpusztult. Mielőtt ez bekövetkezett, nagy volt a hasa, lehetséges hogy gyomorrepedésben múlt ki?

Figyelt kérdés
Többször is megfigyeltem, hogy csigákra vadászik, és az aljzaton egy csomó üres csigaház hever, lehetséges hogy túlette magát? És ha igen hogy tudom ezt megakadályozni?
2013. máj. 14. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább hasvízkórra tippelnék.
2013. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem álltak el a pikkelyei a testétől.
2013. máj. 15. 00:20
 3/4 izomszörp ***** válasza:

Mivel etetted a bettádat?

Betta nem igazán zaklatja a csigákat!

Széklete milyen volt?

2013. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokféle kaját kapott: bettagrant, szemcsés tápot, lemezes lio tubifexet, fagyasztott szúnyoglárvát, tubifexet, ritkán vizibolhát, sőt még az algatablettát is nagyon szerette. Ezeket kapta felváltva. A széklete kicsit hosszabb volt a kelleténél, de nem volt vészes, a színe is rendben volt, és saját szememmel láttam ahogy csigát eszik.
2013. máj. 17. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!