Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő akvárium? KÉszletben...

Vicuska87 kérdése:

Kezdő akvárium? KÉszletben érdemesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régen volt akváriumom, jó 100 literes, de még a régi fajta! 4 évvel ezelőtt felszámoltam. Most újrakezdeném, de csak egy 40*25*25-sel!

Valaki segítene nekem összeállítani egy jó akváriumot webáruházból??

Ebbe milyen halakat lehet majd tenni?

Köszönöm!



2013. máj. 15. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
25L be semmilyen halat nem fogsz tudni tartani..Én azt javasolom neked h vegyél egy 63L(60*30*35)akváriumot, ezzel sokkal jobban el leszel! 25L be csak garnélákat csigákat fogsz tudni tartani.. Semmi féle kép se szettet vegyél.. Jobb ha te rakod össze és olcsóbban fogsz ki is jönni drágábban biztos h nem!
2013. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm... de nagyobbat nem szeretnék, vagyis nincs helyem nagyobbnak!

Nem szeretnék, csak 2-3 db halat bele...

Az odáig rendben van, hogy állítsam össze, de nagyon megköszönném, ha valaki segítene, hogy miből milyet, mekkorát.

2013. máj. 15. 10:01
 3/5 Platypus ***** válasza:

Nincs olyan kisméretű hal,ami elférne ekkora helyen és megfelelne neki a 2-3 fős csapat. A pici halak nagy csapatot igényelnek, csapatban viszont szűk lenne a hely, a nagyok meg eleve nem férnének el. Úgy egyébként az állatvédelmi törvény tiltja 30 liter alatt a haltartást. Ilyen kis akváriumban érdemesebb garnélákat tartani, te is jobban jársz, mert kevesebb a buktatója, és a halak sem szenvednek.


Olvasnivaló garnélákról:

[link]

2013. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25 literbe szerintem azért mehet 1 darab betta. meg zebracsigák, mert más csiga túlszaporodik.
2013. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
25 liter alkalmatlan haltartásra. A kisebbel több gond van, mint a nagyobbal, ezt jó leszögezni. Szettet általában nem érdemes venni, de egy 30 liter körülihez még lehet elfogadható technikát kapni. Ez viszont mindössze néhány halfajnak felel meg.
2013. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!