Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a FLUVAL305-...

Mi a véleményetek a FLUVAL305-ös külső szűrőről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom nem irt senki véleményt, szerintem nem véletlen, nem soknak van.

Amit én így látatlanba el tudok mondani.


Ár: szerintem nagyon borsos, 35.000ft felett találtam, ennyiért sokkal különbeket kapsz.

Teljesítmény: az úgy rendbe lenne 1000-liter/ óra, ha a szűrőanyagok beállnak 500-liter körül fog menni, az jó.

Szűrőtartály: méretet találtam az 6.6 liter ez úgy 4.5 liter szűrőanyagot jelent, harmatgyenge ennyi pénzért.

Szűrőtöltet: java része kuka, kerámia és némi szivacs maradhat, a többi cserés, mondjuk ez majdnem mindegyik szűrőre igaz.


Összegezve én nem venném meg.


Jogos a kérdés hogy akkor melyiket venném, nekem van egy meggyőződésem nem a szűrő szűri a vizet hanem a szűrőanyag, van gyári külső szűrőm is, de példa az utolsó szűrőm egy 5-literes kiürült ioncserélt flakon megtöltve szűrőanyaggal. De van hosszú slag is amibe siporax karika van. Tehát ebbe nem én vagyok az illetékes. Ha rákérdezel biztos mondanak, javasolnak, pár márkát.

2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nagyon elterjedt a kategóriájában lehet olcsóbbakat is kapni. Én biztos nem ilyet vennék már csak az ára miatt is mert ennyiért egy nagyobbat telepakolva kimért siporaxxal is kapok. Ha drágán akarok szűrőt akkor inkább Eheim.
2013. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!