Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhes ez a két guppi?

Terhes ez a két guppi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. máj. 16. 13:12
 1/10 Norbig ***** válasza:
Az a gond,hogy gyenge a képminőség,de a meglátásom szerint igen.Jönnek a kicsik.Nekem 5 éve vannak guppijaim.Ez a halacska elevenszülő,tehát már életképesen hozza világra utódait.Az jó lenne,ha sűrű lenne a növényzeted,mert a kis halak el tudnak bújni,és az a gond,hogy ha nincs erre lehetőségük a szüleik is megeszik őket. :/ Ha bármi kérdésed van még szívesen válaszolok. :)
2013. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem, mert egyre nagyobbak:). Igen a kép nem valami jó minőségű, de sajnos nem tudtam jobbat készíteni. Így esetleg meg lehet mondani, hogy nagyjából mikor fognak szülni?
2013. máj. 16. 18:20
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Hát ennyi növényem van jelenleg.

2013. máj. 16. 20:47
 4/10 stone9524 ***** válasza:
ebben nem hiszem hogy tulságosan el tudnának bújni :/
2013. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Norbig ***** válasza:

Hát már ne haragudj ez nagyon gyatra. :/

Ez kevés ha lesz is halad nagyon életrevalónak kell lenniük meg elszántnak hogy életben maradjanak.Bocs.

2013. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A természetre bízom.
2013. máj. 20. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép az aksid én 7 éve foglalkozom guppikkal én azt taanácsolnám, hogy valami fajta sűrű hínárt tegyél pl.: egy sarokban 10 tő tündér hínárt. Ha valami kérdésed lenne írj privit és szívesen válaszolok:)
2013. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben eszembe jutott, hogy van még régebbről egy ikráztató cső, nem tudom, hogy esetleg ez megfelelne e a célnak?
2013. máj. 24. 07:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolom tudod, hogy a guppik elevenszülők és szerintem ebben megennék a kicsiket. De akkor sincsen semmi baj mivel ha a guppi egy vemhes lesz utánna már pasi sem kell a dologhoz megy magától
2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:). Igen, tudom. Igazából annyira nem ragaszkodom a kishalakhoz. Már nem nagyon szeretnék több halat az aksiba.
2013. máj. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!