Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 30 literes akváriumba...

Simon Dániel 23 kérdése:

Egy 30 literes akváriumba milyen műszerek (szűrő, fűtő) valók vagy ajánlottak?

Figyelt kérdés
Most kezdtem fölépíteni egy akváriumot, van benne egy Betta,egy kis hajó,egy icipici műnövény.Lesz benne egy sárkányfa és egy Anci.Még mit tudtok hozzá ajánlani,bármi legyen az ?Még mellékesen: a torokátó mellé jó a betta?Köszi.
2013. máj. 16. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szűrő fűtő nem ajánlott hanem kötelező. Legyen rajta tető, különben megfázik a betta. Ja és a többi halat felejtsd el, ebbe csak egy betta fér el. Műnövény helyett jobb az élő növény, annak kell világítás is.

2013. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy mi az a sárkányfa?
2013. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kellenek élő növények, világítás, és üvegtető a bettának, de azért legyen pár centi, ahol beáramlik a friss levegő.


ancinak kicsi az aki.

2013. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha akarsz bele harcsát, akkor rakj bele 3 TÖRPE páncélosharcsát.
2013. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne három törpe páncélosharcsát, hanem HATOT. félreírtam, bocsi. azért kell 6, mert csapathal.
2013. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pendulum92 ***** válasza:

Szűrő nélkül egy poshadvány lesz az akváriumod, az kötelező. Szerintem bettán kívül ne rakj mást. Ancinak minimum 90 liter, torokátumnak olyan 150 liter kell.


Törpe páncélosharcsa is elég felejtős, 30liter pont egy bettának elég, vagy neccesen néhány nanohalnak.


Tehát ha nem akarsz csalódni, ne rakj bele több halat, és szűrőt mindenképp vegyél. Persze rakhatsz egy garmada halat, senki nem fog megakadályozni benne, de ha a tapasztaltabbakra hallgatsz, meghagyod benne azt az 1 bettát.

2013. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig a válaszokat, eddig csak a fát tettem bele és a szűrő még nm lett beletéve!
2013. aug. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!